Hotelvoordelen
Fietsverhuur
Gratis wifi
Over Hotel Castle Kerpen
Van de parkeerplaats naar het charmante kasteel moet u ruim 100 treden beklimmen, maar daar wacht u dan wel een rijkelijke beloning: het in 2010 grondig verbouwde Hotel Castle Kerpen biedt u een prachtig uitzicht over het landschap en het mooie dorp Kerpen. Het zeer vriendelijke, gastvrije personeel zal u een onvergetelijk verblijf bezorgen. U kunt hier tijdens uw weekendje weg heerlijk tot rust komen, maar ook actief bezig zijn en al wandelend, fietsend of mountainbikend de omgeving verkennen. Ook voor gezinnen met kinderen is er van alles te doen: op het kasteel worden regelmatig activiteiten georganiseerd. Breng tijdens uw hotelarrangement ook eens een bezoek aan Keulen, waar u heerlijk kunt dolen door de historische binnenstad, snuffelen in leuke boetiekjes of genieten van een lekker drankje op een van de vele terrassen.
Ligging
In het pittoreske dorpje Kerpen, op een 500 meter hoge heuvel op de grens van de Ardennen en de Eifel, ligt het charmante Hotel Castle Kerpen, een geheel gerenoveerd middeleeuws kasteel met landelijk ingerichte kamers.
Maaltijden
Iedere ochtend kunt u gebruikmaken van het uitgebreide ontbijtbuffet dat wordt geserveerd in de eetruimte of op het zonnige terras. In het weekend is van 10:00 tot 18:00 uur het zeer kindvriendelijke bistro- annex pannenkoekenrestaurant geopend, waar naast pannenkoeken ook dagschotels, salades en glutenvrije, vegetarische en/of zoutarme gerechten worden geserveerd.
Kamers
Dit hotel heeft 4 lichte, landelijk ingerichte kamers: 2 tweepersoonskamers, 1 driepersoonskamer en 1 vierpersoonskamer.
Kamer (wc op de gang)
Deze kamer heeft een tweepersoonsbed, gratis wifi, een flatscreentelevisie, thee- en koffiefaciliteiten, een minibar, een koelkast, een wastafel en een eigen douche. Het toilet bevindt zich op de gang.
Standaard Kamer (do/wc)
De Double Fritz von Wille hotelkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden, gratis wifi, een flatscreentelevisie, thee- en koffiefaciliteiten, een minibar, een koelkast en een eigen badkamer met wastafel, douche en toilet.
Ridderkamer (wc op de gang)
Deze driepersoonskamer heeft 3 eenpersoonsbedden, gratis wifi, een flatscreentelevisie, thee- en koffiefaciliteiten, een minibar, een koelkast, een wastafel en een douche. Het toilet bevindt zich op de gang.
Familiekamer
Deze vierpersoonskamer, bestaande uit twee aparte ruimten met elk twee tweepersoonsbedden, is voorzien van gratis wifi, een flatscreentelevisie, thee- en koffiefaciliteiten, een minibar, een koelkast, een kleine keuken en een eigen badkamer met wastafel, douche en toilet.
Appartement Dietrich IV
Dit ruime appartement heeft een rustieke uitstraling en ligt op de tweede etage. Het appartement biedt plaats voor 4 personen en is voorzien van een zitje, badkamer met douche/bad en toilet, gratis WiFi, dvd speler, föhn, vast internet, koelkast, koffie- en theefaciliteiten, minibar, radio, rookmelders, sateliet-tv en wekker.
Appartement Heinrich I
Dit mooie appartement is genoemd naar de laatste bewoner, een beroemde schilder. Het appartement heeft 3 kamers (totaal 7 personen), bevindt zich op de bovenste etage en is voorzien van een zithoek, badkamer met douche en toilet, gratis WiFi, dvd speler, föhn, vast internet, keuken, koelkast, koffie- en theefaciliteiten, magnetron (geen oven), minibar, radio, rookmelders, sateliet-tv en wekker.
Huisregels
Inchecken vanaf
15:00 uur
Uitchecken tot
11:00 uur
Bezienswaardigheden
Als u een hotelarrangement in dit hotel heeft geboekt, hoeft u zich geen moment te vervelen. Regelmatig worden op het kasteel activiteiten in middeleeuwse sfeer georganiseerd, al dan niet speciaal voor kinderen. Ook zijn er begeleide excursies naar het circuit Nürburgring Nordschleife. De bosrijke, bergachtige omgeving van het hotel, met overblijfselen van de Romeinen en mooie vakwerkhuizen, leent zich uitstekend voor het maken van een uitgebreide wandeling of een mooie fiets- of mountainbiketocht. Ook aan golfliefhebbers is gedacht: op 10 km van het hotel vindt u een golfbaan.
Wilt u het wat avontuurlijker? Ga dan eens van de kasteeltoren abseilen of ga naar attractiepark Phantasialand in Brühl, op circa 20 minuten rijden van het hotel. In Brühl liggen ook de in rococostijl gebouwde kastelen Slot Augustusburg en Slot Falkenlust. Deze kastelen met prachtige barokke tuinen behoren tot het Wereldcultuurerfgoed van de UNESCO. Voor cultuur kunt u ook terecht in Keulen, op een half uur rijden van het hotel. Een bezoekje aan de mooie, historische binnenstad met de magistrale kathedraal, het Romeins-Germaans Museum, het Ludwig Museum en het uitzonderlijke stadhuis maakt uw weekend weg helemaal compleet.
Wilt u het wat avontuurlijker? Ga dan eens van de kasteeltoren abseilen of ga naar attractiepark Phantasialand in Brühl, op circa 20 minuten rijden van het hotel. In Brühl liggen ook de in rococostijl gebouwde kastelen Slot Augustusburg en Slot Falkenlust. Deze kastelen met prachtige barokke tuinen behoren tot het Wereldcultuurerfgoed van de UNESCO. Voor cultuur kunt u ook terecht in Keulen, op een half uur rijden van het hotel. Een bezoekje aan de mooie, historische binnenstad met de magistrale kathedraal, het Romeins-Germaans Museum, het Ludwig Museum en het uitzonderlijke stadhuis maakt uw weekend weg helemaal compleet.
Overige informatie
» Rookvrij hotel
» Extra vroeg inchecken mogelijk
» Allergievrije kamers (zonder tapijt) beschikbaar
» Extra vroeg inchecken mogelijk
» Allergievrije kamers (zonder tapijt) beschikbaar
Faciliteiten
Activiteiten
- Fietsverhuur
Algemene faciliteiten
- Terras
- Parkeergelegenheid
Services
- Gratis wifi
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten